Min menu

Pages

أخبار الرياضة

آیفون SE،

 آیفون
آیفون SE،به سیستم عامل آی فون، تلفن 4 اینچی قدرتمند ترین از همه هم خوش آمدید. برای ایجاد آن، ما با یک طراحی معشوق آغاز شده، پس ما باید از درون ابداع. به A9 تراشه پیشرفته مورد استفاده در آیفون 6S است. دوربین 12 مگاپیکسلی تصاویر و فیلم ها با کیفیت 4K شگفت انگیز است. زندگی عکس و آوردن تصاویر خود را به زندگی است. در نتیجه به نظر می رسد که آیفون کوچک است. اما زندگی می کند بزرگ است.


4 "
صفحه نمایش شبکیه چشم
A9
تراشه
12MP
دوربین
طرح

طراحی معشوق. در حال حاضر با عشق تر است.
سیستم عامل آی فون طول می کشد یک طراحی فوق العاده محبوب و حتی بیشتر تصفیه شده. ساخته شده از آلومینیوم تزیینات پایان ساتن، این گوشی سبک وزن و جمع و جور طراحی شده است تا به راحتی در دست خود. درخشان صفحه نمایش شبکیه چشم 4-inch1 می کند همه چیز به نظر می رسد پویا و روشن است. و لبه های پخ و یک رنگ فولاد ضد زنگ تطبیق آرم کامل نگاه کنید.

تکنولوژی

این گوشی 4 اینچی قدرتمند ترین در تمام دوران.
در قلب سیستم عامل آیفون A9، تراشه همان است که در 6S آیفون پیشرفته است. با معماری 64 بیتی کلاس، تراشه A9 ارائه می دهد با سرعت دیدنی و جذاب و پاسخ. و طبقه کنسول عملکرد گرافیکی، بازی ها و برنامه های مورد علاقه خود را فوق العاده غنی و همهجانبه. و آن را یک تراشه قدرتمند برای حداکثر کارایی.

جنبش کمک پردازنده M9 بسیار efficace.Commandé طور مستقیم بر روی تراشه A9، حرکت کمک پردازنده M9 متصل به شتاب سنج، قطب نما و ژیروسکوپ برای طیف وسیعی از قابلیت نظارت از ظرفیت، از جمله اندازه گیری مراحل و فاصله خود را . همچنین با سادگی گفت: "هی سیری"، بدون نیاز به انتخاب کنید تا آی فون خود را تسهیل فعال سازی سیری.
2X
عملکرد CPU سریع تر از آیفون 5
سیستم عامل آیفون

آیفون 6S

آیفون 5S


3X
عملکرد GPU سریع تر از آیفون 5
سیستم عامل آیفون

آیفون 6S

آیفون 5S

دوربین

تنها دوربین شما نیاز دارید.
با یک دوربین 12 مگاپیکسلی، می توانید مطمئن باشید برای گرفتن تصاویری با جزئیاتی واضح مانند کسانی که گرفته شده در 6S آیفون. این شامل تیراندازی - و حتی در حال ویرایش - ویدیو 4K درخشان است که تا چهار برابر رزولوشن 1080P ویدئو HD.

12MP
عکس
4K
فیلم
زندگی می کنند عکس
تصاویر زندگی می کنند.
ضبط بیش از یک بار.
زندگی می کنند عکس را ببینید هنوز هم خود را به زندگی با صدا و حرکت. فقط شیر و نگه دارید در هر نقطه بر خود را 12 مگاپیکسلی و لحظات را تجربه قبل و بعد از آن گرفته شده است، به طوری که عکس های خود را به خاطرات زنده تبدیل شود.
دوربین FaceTime HD با فلش شبکیه چشم.
عکاسی از خود شما فقط زیبا است.
صفحه نمایش شبکیه چشم نه تنها یک محل برای دیدن مطالب خود را - آن را به یک فلش برای دوربین خود را از FaceTime HD است. طراحی شده توسط یک تراشه گرافیکی سفارشی که اجازه می دهد تا صفحه نمایش به فلش سه بار روشن تر از معمول، فلش شبکیه چشم کمک می کند تا روشن selfies خود را در نور کم و شب. و یک فلش True Tone مربوط به نور محیط برای رنگ حقیقی و زنگ های طبیعی.

آیکلاد عکس کتابخانه.
تمام عکس ها و فیلم ها همیشه با شما خود را.
فروشگاه های iCloud عکس کتابخانه هر عکس و ویدئو شما را و نگه می دارد تا در تمام دستگاه های خود را. همه تغییرات شما را به صورت خودکار در همه جا به روز شده، بنابراین شما می توانید تصاویر را از هفته گذشته و یا سال گذشته، که در آن شما می مشاهده کنید.


شارك هذا:
 فیس بوک
 توییتر
پست های مرتبطعکس اپل آی فون 4 -

TEST / اپل آی فون 4 - جدید من ...

آیفون 5S - مشخصات
0 التعليقات:


روابط هذه الرسالة

ایجاد یک پیوند

پیامهای جدیدتر صفحه اصلی پیام قدیمی تر

محبوب نظرات پیام رده

اپل آی فون 5S
اپل آیفون 5S ...

درباره Droid موتورولا تلفن توربو
درباره تلفن موتورولا Droid Turbo می تواند تمام نشت شگفتی اینترنت از بین بردن. اگر ...

ترین جهان دستیار گوشی های هوشمند شخصی
ترین جهان دستیار گوشی های هوشمند شخصی با قدرت بینگ پشت سر او، کورتانا ...
large;">
آیفون 6
اپل آی فون 6 بیشتر ...

عکس اپل آی فون 4 -
عکس اپل آی فون 4 - ...
شارك هذا:
 فیس بوک
 توییتر

موضوعات بیشتر بر روی آی فونبارگیری


Download Section


Click Here

Comments